KONST / Litografier / Litografier 7931138
nr 793 1138
Litografier
2 st, oidentifierad konstnär, 71/295 + 176/295, signerade, 19x14
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:42:10
26/11 15:06:34
150 kr
26/11 17:25:26